• kreativita
  • webdesign
  • identita
  • vizualizace
Načítání
2023Střih videa / režie, animace, tvorba prezenatcí
Finanční svoboda hrou
Pro klienta Finanční svoboda s.r.o. jsem navrhl edukační prezentace a natočil poutavá videa, která mají zvýšit finanční gramotnost prostřednictvím jejich deskové hry.

Poutavá edukační videa se kterými se neztratíte

Střih videa a režie

Pro Finanční svoboda s.r.o. jsem vytvořil řadu poutavých edukačních videí, která vás provedou světem finanční gramotnosti s lehkostí a srozumitelností. Nejenže jsem stál za kamerou jako režisér, ale také jsem dohlížel na celkové nastavení scény a věrné dodržení obsahu. Každé video kombinuje jasnou vizuální prezentaci s mluveným slovem, což zajišťuje, že se nikdy neztratíte v pravidlech či strategiích hry. Videa obsahují živé záběry, animace a jasné instrukce, což z nich dělá dokonalý doplněk k tradičním lektorským materiálům. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, tato videa vám pomohou hrát s jistotou a zábavou.

Edukační PPT prezentace s neotřelým grafickým stylem

Vytvořil jsem edukační PPT prezentace s neotřelým grafickým stylem, které zaujmou na první pohled. Klíčem byla kombinace jasnosti s inovativním designem, díky čemuž se každý slide stal vizuálně poutavým a zároveň informativním. Moje zaměření na detail a vizuální harmonii zajistilo, že prezentace nejen vzdělávají, ale také inspirují a motivují k hlubšímu pochopení tématu. V kombinaci s edukačními videi tvoří ideální výukový materiál.

Umělá inteligence jako pomocník

V procesu vytváření ilustrací a doplňkové grafiky pro prezentace jsem využil umělou inteligenci. Tato moderní technologie nám umožnila generovat vizuální prvky, které přesně reflektují a doplňují obsah i příběhy v prezentacích. Nicméně, úspěch spočíval v kombinaci AI s lidským dohledem: abychom dosáhli požadovaných výsledků, bylo nezbytné AI pečlivě instruovat a fine-tuningovat. Výsledkem byly ilustrace, které nejenže doplnily obsah, ale také přidaly hloubku a inovativní prvek do celého edukačního materiálu.

Pevně věříme, že naše spolupráce bude nadále plodit ovoce

Naše spolupráce s Finanční svoboda s.r.o. byla dosud mimořádně obohacující a produktivní. S každým projektem, na kterém jsme společně pracovali, jsme posunuli hranice kreativity a inovace. Těší mě představa pokračování naší vzájemné cesty a objevování nových možností pro design a vývoj. S takovým partnerstvím a společným zaměřením pevně věříme, že budeme i nadále tvořit vynikající a inspirující materiály.

2023Tvorba vizuální identity a webových stránek
To nejlepší ze dřeva