• kreativita
  • webdesign
  • identita
  • vizualizace
Načítání
2021Tvorba webových stránek
Maso a uzeniny s tradicí
Pro velkobchod masových produktů jsme vytvořili moderní a funkční webovou prezentaci, která umožňuje snadné a pohodlné nakupování pro zákazníky. Zohlednili jsme veškeré potřeby a požadavky klienta a vytvořili pro něj unikátní webovou prezentaci, která reprezentuje jeho značku co nejlepším způsobem.

Unikátní design webových stránek vás vezme zpět do historie

Zajistili jsme, aby návštěvníci webu zažili autentický zážitek z prohlížení našeho unikátního designu, který vás přenese zpět do minulosti. Při tvorbě designu jsme se inspirovali nejen prvky designu z 90. let, ale také jsme pečlivě zvažovali, jak tento design ovlivní uživatelskou zkušenost. Výsledkem je nejen unikátní vizuál, ale také webová stránka s vynikající přehledností a jednoduchostí ovládání.

Mobilní responsivita  s největším uživatelským zážitkem

Navrhli jsme webové stránky, které jsou uživatelsky maximálně přívětivé. Snažili jsme se vytvořit mobilní verzi tak, aby byla intuitivní a snadno ovladatelná. Naše designové řešení umožňuje snadné procházení a nakupování produktů, aniž byste se museli trápit s neustálým přibližováním a oddalováním.

Barvy, typografie, vše vyladěno do nejmenších detailů

Poctivě jsme pracovali na každém aspektu webdesignu, od volby správné barevnosti a typografie až po důmyslné uspořádání webových komponent. Všechny tyto prvky jsou pečlivě sladěny do nejmenších detailů, aby výsledek splnil všechna naše i klientova očekávání.

Neváhejte a prohlédněte si web sami.

Vytvořeno ve spolupráci s reklmaní agenturou

2019 - nyníDesign tiskovin, bannery, newslettery
Posouváme IT dopředu