• kreativita
  • webdesign
  • identita
  • vizualizace
Načítání
2021Vývoj interaktivní aplikace výstavních prostor
Procházkave světěhudby
Pro národní ústav lidové kultury jsem ve spolupráci se STUDIO 5 vytvořil multimediální aplikaci, která návštěvníky doprovodí průběhem celé výstavy.

Komplexní interaktivní aplikace pro dotykové tablety do prostor výstavy

Tuto výzvu jsme přijali s otevřenou myslí a vyvinuli jsme pro našeho klienta komplexní interaktivní aplikaci pro dotykové tablety, která umožňuje návštěvníkům výstavy zapojit se do aktivit a her na místě. Naše aplikace byla navržena a vyvinuta tak, aby se co nejlépe zapadala do prostředí výstavy a poskytovala návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Naskenovat, načíst, poslouchat, užívat.

S naším QR kódem můžete snadno a rychle získat přístup k interaktivnímu obsahu z vitrín výstavy. Stačí naskenovat kód ze svého mobilního zařízení a zobrazí se vám video, 3D model nebo audionahrávka. Nechte se vtáhnout do světa umění pomocí naší moderní technologie.

Reklamní materiály a polepy výstavních prostor

Kromě vytvoření webových stránek jsme společně s týmem STUDIO 5 připravili pro našeho klienta i další reklamní materiály, jako jsou letáky, plakáty nebo polepy vitrín v expozicích. Tím jsme posílili jeho prezentaci na trhu a pomohli mu získat více zákazníků. Celkově jsme tak vytvořili účinnou marketingovou kampaň s maximálním efektem.

Je jedno jestli jste dítě nebo senior. Aplikaci si užijete.

Naše aplikace je navržena tak, aby byla co nejpřístupnější pro uživatele různých věkových kategorií. Díky tomu ji mohou s radostí používat jak děti, tak i dospělí, ale také senioři. Prostředí aplikace je intuitivní a snadno ovladatelné, což umožňuje plynulý a příjemný zážitek ze všech funkcí, které aplikace nabízí.

Vytvořeno ve spolupráci s reklmaní agenturou

2019Tvorba webových stránek a loga
Rodinný penzion z jižní Moravy