• kreativita
  • webdesign
  • identita
  • vizualizace
Načítání
2021Webdesign e-shopu, animace intra
Světla, kamera, akce!
Pro brněnskou speciálku produktů Xiaomi jsem vytvořil 3D animaci a ve spolupráci s digitální agenturou sheepstudio s.r.o. sme vytvořili unikátní design internetového eshopu.

Profesionální 3D animované intro posouvá brand vzhůůůru

3D animace

Jsme hrdí na 3D animaci intra, kterou jsme vytvořili pro firemní Youtube kanál a sociální sítě klienta. Toto působivé intro přiláká pozornost potenciálních zákazníků a zvýší viditelnost na trhu. Navíc tuto animaci můžete využít i v jiných propagačních materiálech a zajistit tak, že bude vaše značka vypadat moderně a profesionálně.

Atraktivní webdesign  ideálně připravený pro vývojáře

S využitím našich znalostí v oblasti webdesignu jsme vytvořili působivý návrh a wireframe prototyp webových stránek, který jsme následně předali na kódování a programování společnosti sheepstudio s.r.o. Díky spolupráci našich týmů jsme vytvořili atraktivní e-shop s moderním webdesignem. Naše týmová práce přinesla výsledek, který může každý zákazník vidět na e-shopu Xiaomi Store.

Wireframe prototyp, který odhalí všechny mouchy

Pro zajištění co nejlepší optimalizace času a finančních prostředků jsme se rozhodli před započetím grafických prací vytvořit funkční wireframe prototyp. Tím jsme mohli efektivně odhalit a vyřešit všechny nedostatky a problémy, které by nás později mohly zpomalit nebo způsobit další náklady. Díky tomuto postupu jsme dosáhli co nejvyšší efektivity v průběhu celého projektu.

Živá a aktivní spolupráce pokračuje dál

Naše spolupráce s klientem je stále živá a aktivně pro něj připravujeme tématické návrhy webdesignu pro různé příležitosti, jako jsou Valentýn, Vánoce nebo Black Friday. Snažíme se neustále přicházet s novými a kreativními nápady, které pomáhají posílit obchodní vztahy a zvýšit prodejnost produktů. Pravidelně komunikujeme s klientem a přizpůsobujeme naše návrhy jeho specifickým požadavkům a cílům. Díky naší dlouhodobé spolupráci jsme schopni úspěšně reflektovat jeho firemní styl a hodnoty v našich designových návrzích.

2022Vizuální identita a tvorba webových stránek
Krása a přepych