• kreativita
  • webdesign
  • identita
  • vizualizace
Načítání
2023Vizuální identita a tvorba webových stránek
Máme klíč k moderním financím
Firma poskytující finanční poradenství byla dalším klientem, s nímž jsem měl možnost spolupracovat na vytvoření jejich vizuální identity.

Specialisté, kteří rozumí financím

O čem to bylo?

Firma poskytující finanční poradenství byla dalším klientem, s nímž jsem měl možnost spolupracovat na vytvoření jejich vizuální identity. Jako specialisté v oblasti hypoték a úvěrů potřebovali vytvořit profesionální a moderní image, která odpovídá jejich vysoké úrovni odborných služeb. Tak vzniklo moderní logo a funkční webové stránky, které jim pomáhají efektivně komunikovat se svými klienty.

Moderní logo šité na míru

Logo, které jsem vytvořil pro firmu, představuje kombinaci modernosti a profesionalismu. Formální, ale přesto přátelské, toto logo úspěšně kombinuje elementy, které odrážejí finanční povahu firmy. Výsledek je silný vizuální identifikátor, který okamžitě komunikuje důvěryhodnost a odbornost firmy.

Plně responsivní firemní webové stránky

Navrhl jsem pro firmu moderní a uživatelsky přívětivé webové stránky, které jsou plně optimalizované pro všechny typy zařízení. Stránky poskytují kompletní informace o službách firmy, týmu specialistů a způsobech, jak s firmou navázat kontakt. Design je svěží a moderní, ale také intuitivní a snadno se na něm naviguje.

Působivé webové stránky pro divize firmy a členy týmu

Důležitou součástí webových stránek byla vytvoření působivých profilů pro jednotlivé divize firmy a její členy týmu. Každý profil byl navržen tak, aby představil jednotlivé specialisty a oblasti, ve kterých se specializují. Tím se podařilo vytvořit osobnější a důvěryhodnější obraz firmy pro její potenciální klienty.

www.sarolipartneri.cz

Webová prezentace firemní divize zaměřující se na finance a finanční poradenství.

www.sarolisport.cz

Webová prezentace firemní divize zaměřující se pomoc s finanční gramotností pro sportovce.

www.indrafinance.cz

Webová prezentace jednoho člena z týmu Saroli.

Naše vzájemná spolupráce pokračuje

Naše spolupráce s firmou nekončí vytvořením vizuální identity a webových stránek. Pokračujeme v pravidelném partnerství, při kterém jim pomáhám udržovat a aktualizovat jejich webové stránky a další vizuální prvky. Tato neustálá interakce nám umožňuje rychle reagovat na měnící se potřeby firmy a zajistit, že její vizuální prezentace je vždy aktuální a efektivní.

2023Vizuální identita a firemní maskot
Maskot prezentuje firmu nejlépe