• kreativita
 • webdesign
 • identita
 • vizualizace
Načítání

Otázky pro tvorbu webových stránek

Post Image

Získejte zdarma orientační cenovou nabídku pro tvorbu webu

Vyplňte můj online dotazník a já vám zpracuji nezávaznou cenovou nabídku na míru vašim potřebám. Dotazník je rychlý a snadný, zabere vám maximálně 10 minut.

Co získáte

 • Orientační cenovou nabídku na tvorbu webových stránek
 • Základní analýzu vašich potřeb a kvalitně zkonstruované zadání
 • Možnost dalšího upřesnění zadání v telefonátu nebo e-mailu

Jak to funguje

 1. Vyplňte formulář s informacemi o vašem projektu.
 2. Odeslňte dotazník a čekejte na naši odpověď.

Co od vás potřebujeme

 • Základní informace o vašem podnikání
 • Vaše cíle a požadavky na web
 • Informace o cílové skupině
 • Vaše kontaktní údaje

Vyplňte dotazník a udělejte první krok k vašemu novému webu!

  Existují okolnosti, které mají na tyto termíny vliv? Např. PR aktivity, cross-mediální kampaň, termín nějaké akce (konání veletrhu, vánoce, …).  Jak se odlišujete? Máte lepší služby? Nižší ceny? Unikátní produkty? Co na Vás oceňují Vaši stávající zákazníci? Případně jak chcete na trhu zaujmout?  Popište 3 skupiny nejdůležitějších návštěvníků. Např. „dívky do věku 17 let, zajímající se o kosmetiku“.  Vyjmenujte 3 nejdůležitější konkurenty z Vašeho oboru a napište i odkazy na jejich www stránky.  V jaké fázi jste s přípravou projektu? Jaké dokumenty nám můžete předat k nastudování?  Máte zpracovaný grafický manuál, případně alespoň logo manuál - poskytněte ho. Pomůže nám to v představě o vaší identitě. Soubory zabalete do .zip nebo .rar, případně nahrejte .pdf. Limit je 20MB, nadměrnější soubory pošlete zvlášť v emailu na info@patrikvadura.cz.  Rozklikněte výše uvedené menu a zvolte rozsah odpovídající vašemu požadovanému webu.


  Typ webu

  Struktura webu - (kategorie, položky v menu, galerie?)
  Máte pro projekt připraveny fotografie, případně uvažujete o jejich pořízení vlastními silami? Pokud ne, upřednostňujete pronajmutí profesionálního fotografa nebo využití služeb fotobank? Soubory zabalete do .zip nebo .rar, případně nahrejte .pdf. Limit je 20MB, nadměrnější soubory pošlete zvlášť v emailu na info@patrikvadura.cz.  Do jaké míry chcete být odvážní v realizovaném řešení? Preferujete spíše konzervativní přístup, moderní řešení, animovanou grafiku nebo minimalistický styl.  Kolik jazykových mutací plánujete? Bude jen jeden jazyk nebo více? Bude cizojazyčný obsah vždy 1 ku 1 k základní jazykové verzi?

  Máte již připraveny texty nebo potřebujete web i otextovat.  Pokud ne potřebujete obojí zařídit? Mohu vám obojí poskytnout od poskytovatele se kterým dlouhodobě spolupracuji, nebo vám obojí zařídit u poskytovatele dle vašeho vlastního výběru.  Popište jaké další funkcionality vy systému vyžadujete.


  Předchozí
  Žádné další příspěvky
  Následující
  Návod: Záloha emailů
  Comments are closed.